Rüyada yılan görmek

Rüyalarda karşımıza çıkan canlılar ya da objelerden kaynaklı belirli yorumlar yapılır. Bu anlamda yılan görenlerin genel anlamda karşılarına gizli düşman, mal sahibi düşman ya da evlat yorumları çıkacaktır. Birden fazla yoruma açık olmasının nedeni yılanı ne şekilde gördüğünüzle alakalıdır. Rüyada yılan görmek genel anlamda sıkıntıya işaret eder. Örneğin çalışma hayatında bir takım zor işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun dışında düşmanlarınızın olduğu da ifade edilir. Özellikle de sürünerek gelen yılanların yakın zamanda düşman olan çevrenizle karşı karşıya kalmanız anlamına geldiğini söylemeliyiz.

Rüyada Yılanın Isırması Ne Demek?

Baştan da söylediğimiz gibi genel anlamda yılan düşman alameti olarak bilinir. Sonuç olarak rüyada yılan tarafından ısırılmakta yine zarar göreceğiniz anlamına gelir. Yılan tarafılan ısırılan kişinin yakın zamanda düşmanlarından yana zarar görecekleri ifade edilir. Bunun yanı sıra yılan zehirli bir hayvan olduğu için farklı yorumlarla da karşı karşıya gelebilirsiniz. Örneğin zehirli yılan tarafından ısırılan kişinin haram para yediğine yönelik anlamlar da çıkarılır.

Rüyada Yılan Görmenin Diğer Anlamları

Rüyada yılan görmek farklı şekillerinden kaynaklı yine farklı yorumlara açıktır. Örneğin yılanın başını ezmeniz halinde düşmanlarınızı da yeneceğiniz anlamı çıkarılır. Kişinin bu anlamda daha kudretli ve haklı olacağı anlamlarına yer verilir. Arkasından yılan ile konuşan kişilerin düşmanları ile aralarının iyi olacağını söylemeliyiz. Barışmaya işaret olarak tanımlanıyor. Bunların dışında;

-Başın Üstünde Yılan Görmek; Devlette belirli başarıların elde edilmesi anlamına geliyor. Bu anlamda kişinin devlet kademelerinde yükselmesi söz konusudur.

-Yılan Tutmak; Rüyada yılan tutanların o dönemde ki korkuları sona erer. Bunun yanı sıra düşmanlarından da para ya da mal alacaklarına işarettir.

-Yeşil Yılan Görmek; Sadece yılanların yaptıklarından değil aynı zamanda renklerinden de anlamlar çıkarılabilir. Örneğin yeşil olması yakınlarınızdan düşmanlık görmeniz anlamına geliyor. Akrabalar ya da en yakınlarınızdan yana zarar göreceğinize işarettir.

-Rüyada Yılanla Konuşmak; Yılanla konuşmak düşmanlarınız ile iletişime geçmeniz anlamına geliyor. Üstelik bu iletişimlerin de hayra işaret olduğunu söylemek gereklidir. Şöyle ki görüşmelerin arkasından düşmamanız ile barışmanız dahi söz konusudur. Hayıra işaret olarak ifade ediliyor.

About author

Rüyada hamilelik görmek

Hem kendi hem de başka kadınların hamilelik durumlarına göre rüya yorumları yapılıyor. Direk olarak başka birinden yana rüyada