Rüyada evlenmek

Genel anlamda rüyada evlenmek yorumlarının olumsuz olduğunu göreceksiniz. Nitekim borca girmek ya da kötülüğe işaret ettiğine yönelik söylemler bir hayli fazladır. Bunun yanı sıra yüce güç kapsamında yardım alınacağının da işareti olarak karşımıza çıkar. Özellikle de şahitler kapsamında evlendiğinizi görmeniz halinde Allah’ın rızasını aldınız demektir. Bunun gibi çeşitli yorumların rüyada ki tüm etkenleri göz önünde bulundurularak yapıldığını belirtmek gerekiyor. Bazı rüya yorumcuları tamamen farklı olacak şekilde sanat üzerinden yorumlara yer verir. Şöyle ki rüyada evlenen kişinin sanatla alakalısının artacağına yönelik yorumlar da yapılıyor.

Rüyada Evlenme – Gelinlik Yorumları

Sadece rüyada evlendiğinizi görmek yeterli yorumla karşı karşıya kalmanıza etkili olmayacaktır. Örneğin bunun yanı sıra hem evlenmek hem de gelinlik giymek üzerinden farklı yorumlarla karşılaşabilirsiniz. Bekar olan kişilerin bu şekilde kendilerini görmesi gerçek hayatta da evliliğin yakın olduğuna işaret ediyor. Gelinliğin parlak olması ise uzun soluklu bir evlilik hayatına sahip olunacağı şeklinde karşınıza çıkacaktır. Gelinliğin kirli olması ise evliliğin uzun değil aksine kısa süreceğinin habercisi durumundadır. Eğer li evlenirken yırtık gelinlik gördüyseniz bu da henüz evlilik konusunda net adımlara yer verilmediğini gözler önüne serer.

Rüyada Evlenme Şekline Göre Yorumlar

Rüyada evlenmek hakkında çeşitli eylemlere ve dış etkilere göz atılabilir. Örneğin evlenmek istememek iş hayatında ki bazı zorlukları işaret etmektedir. Bunun yanı sıra huzurun kaçması olarak da yorumlarına yer veriliyor. Arkasından gelen diğer yorumlar da;

-Rüyada Tekrar Evlenmek; Yeniden evlenme durumuna yönelik farklı manalar çıkarılır. Genel olarak da tekrar evlenen kişilerin hayatların farklı bir olayın yaşanması söz konusudur. Aileden ya da sevdiklerinizden yana destek alacağınız şeklinde de yorumlanabilir.

-Rüyada Sevgiliyle Evlenme; Sevdiğiniz kişi ile evlendiğinizi görmeniz halinde mutlu bir haber alacaksınız demektir. Bunun yanı sıra evliliğe adım atmak adına tarihin yakın olduğunu da gösterir.

-Rüyada Kilisede Evlenmek; Rüyada evlenme yorumları için geçerli mekanlar dahi göz önünde bulundurulur. Örneğin kilisede evlenmek kötüye delalet edilmektedir. Şöyle ki bu kişinin gerçek hayatında kötü sözlerle karşılaşması söz konusudur. Olası bir tartışmanın dahi baş göstereceğini söylemek gerekiyor.

About author

Kuran’da rüya

Belirli süreler kapsamında Kuran’da rüya yorumlarına yer verilmesi söz konusudur. Genel anlamda surelerden ziyade ayetler