Rüyada erkek çocuk görmek

Bekar ya da evil durumlarına göre dahi rüyada erkek çocuk görmek farklı anlamlara gelmektedir. Şöyle ki bekar birisi görmesi halinde kısmetli bir işe ya da evliliğe delalet edecektir. Bunun yerine evli birisinin görmesi de iş hayatında yükselişi gösteriyor. Bunun için farklı eylemlerin dahi göz önünde bulundurulması söz konusudur. Erkek çocuğunu doğurmak, doğumunu görmek ya da başkasının çocuğu olması dahi rüyanın anlamlarını değiştirebilir. Genel anlamıyla da hayra işaret ettiğini baştan söylemek gerekiyor.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Baştan da söylediğimiz gibi eylemlere göre anlamların farklılık göstermesi söz konusudur. Nitekim erkek çocuğu doğuran kişi gerçek hayatta kız çocuğuna sahip olabilir. Bunun gibi karşıt yorumlarla da karşılaşmanız esas alınır. Örneğin;

  • Genel anlamda iyiye, müjdeli habere ve başarıya işaret ettiği görülüyor.
  • Kimi yorumcular ise erkek bebeğinin doğması adına huzursuzluk göstergesi şeklinde yorumlar
  • Hasta birinin erkek çocuğunu görmesi ölüm şeklinde dahi yorumlanıyor.
  • Kadının erkek çocuk doğurması başına uzun soluklu bir kötülüğün geleceği şeklinde de ifade edilir.

Aksine erkek bebek görenlerin müjdeli haber alacakları da söyleniyor. Kötü işlerin ya da hastalıkların da bu anlamda sona ereceğini ifade edebilir. Çirkin bir bebek görmek yine kötülüğe işaret edilir. Bunun yanı sıra erkek bebek gören kişinin arkasından kötü yorumlara ve dedikoduya yer verilmesi de söz konusudur. Yaşlı birisi erkek çocuk görüyorsa bu da yakın zamanda kötü bir hastalığa hatta ölüme işaret edebilir.

Rüyada Erkek Çocuk Görmenin Diğer Yorumları

Gördüğünüz gibi hem olumlu hem de olumsuz olacak şekilde pek çok yorumla karşılaşabilirsiniz. Burada bebeğe karşılık eylemlerin dahi göz önünde bulundurulması önemlidir. Örneğin erkek çocuk sevmeniz düşmanlarınız kapsamında zarar görebileceğiniz anlamına da gelebiliyor. Düşmanlarınız tarafından konuşulduğunuz ve kötü bir davranışa maruz kalacağınız şeklinde de yorumlanabilir. Rüyada erkek çocuk görmek dışında emzirmek dahi farklı yorumlanır. Nitekim bir kadın çocuk emzirdiğini görüyorsa yakında hamile kalacağını sembolize eder. Henüz evli değilse evliliğin dahi habercisi olmaktadır. Son olarak erkek çocuk öpmek için de huzurun işaret edildiği dile getirilir.

About author

Popüler rüya tabirleri

Internet kapsamında kişilerin her konuda bilgi sahibi olmaları çok kısa sürüyor. Bu durum bilinçaltında gerçekleşen olaylara göre rüya görenler için de geçerlidir. Nitekim popüler rüya ...